W związku z ogromnym wzrostem ilości zamówień czas wysyłki wynosi obecnie 4-5 dni roboczych, z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Transport

Nadawanie

Przy odbiorze towaru należy sprawdzić, czy produkt nie jest uszkodzony, w przypadku uszkodzenia spisać protokół szkody do dostawcy i powiadomić nas na adres info@levnesekacky.cz.

W przypadku braku karty gwarancyjnej na towar, dokumentem do ewentualnych reklamacji jest faktura. Faktura (paragon) zostanie automatycznie wysłana e-mailem po dostarczeniu towaru.
Sposób wysyłki:

    Odbiór osobisty w sklepie: Kubelkova 1789 Česká Trebová, płatność gotówką tylko w CZK
    DPD i GLS
   Dział korespondencyjny
    Cennik dotyczy PL

Ceny wysyłki w PL
Waga przesyłki od do i dodatkowe informacje Cena Zl z VAT

Nośnik  Udźwig Cena w Zl z VAT
DPD Pickup 0-5 kg 35 Zl
DPD Pickup 5 - 10 kg 40 Zl
DPD Pickup 10-15 kg 50 Zl
     
DPD 0 - 14 kg 54 Zl
DPD 14 - 31,5 kg 59 Zl
GLS 30 - 40 kg 120 Zl
     
Zásilkovna 0 - 5 kg    maksymalna długość 70 cm
39 Zl


Problemy z wysyłką
Jeśli paczka nie została dostarczona lub masz problem z dostawą, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta przez e-mail.
Typowe przyczyny niedostarczenia. Przewoźnik nie załadował towaru z powodu widocznych uszkodzeń - aby móc dostarczyć naszym klientom towar wysokiej jakości, przed załadunkiem przechodzą oni szczegółową kontrolę. W przypadku uszkodzenia towaru nie odsyłamy, lecz wymieniamy na nieuszkodzony lub ponownie zamawiamy u dostawcy.
Przewoźnik nie umieścił przesyłki w Twojej skrzynce pocztowej za pośrednictwem Powiadomienia o doręczeniu/płatności. Wyślemy Ci numer śledzenia w wiadomości e-mail z informacją, że zamówienie zostało wysłane, możesz śledzić podróż online.
Przesyłka zaginęła u przewoźnika - zdarza się to bardzo rzadko. W razie potrzeby zamówimy dla Ciebie nowy towar i rozpoczniemy procedurę reklamacyjną u przewoźnika.